Aktualności

Sposób na gromadzenie wody deszczowej – zbiorniki Bolt

Przed nami koniec zimy, a wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Niedługo zacznie się sezon prac ogrodniczych, sadzenia, podlewania, pielenia.

Dobrze wszyscy pamiętamy, że w ostatnich latach dawały się nam we znaki długie okresy wysokich temperatur i związanej z nimi suszy, co skutkowało ograniczonymi możliwościami podlewania roślin. Właśnie teraz, przed  rozpoczęciem sezonu, jest najlepszy moment na zadbanie o zapewnienie wody dla roślin ozdobnych i przyszłych upraw w ogrodzie.

Jednym z najtańszych sposobów na pozyskanie wody jest zbudowanie systemu gromadzenia i przechowywania wody deszczowej, która nie dosyć, że jest darmowa, to jeszcze jest najlepsza dla roślin.

Mając na uwadze zarówno ekonomiczny (możliwość korzystania z własnych zapasów bezpłatnej wody), jak i ekologiczny (oszczędzanie zasobów środowiska) wymiar gromadzenia wody deszczowej, wprowadziliśmy do naszej oferty zbiorniki na wodę deszczową BOLT oraz BOLT Flat firmy Marseplast i to w pełnym asortymencie.

Zbiorniki BOLT mają cylindryczny kształt i występują w pojemnościach 1000l, 2500l i 3500l.

 

 

 

 

 

Zbiorniki Bolt Flat mają kształt spłaszczonego cylindra, a ich dostępne pojemności to 3000l, 5000l i 7000l.

 

 

 

 

 

Wszystkie zbiorniki w standardzie wyposażone są w filtr dopływającej wody i mogą dodatkowo zawierać pakiet deszczowy, czyli pokrywę z szybkozłączką oraz wąż umożliwiający pobór wody ze zbiornika.

Zbiorniki wykonano z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia oraz korozję. Konstrukcja zbiorników jest bardzo solidna, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Firma Marseplast jest znana z produkcji niezawodnych i trwałych produktów, dlatego też zbiornik Bolt jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy poszukują niezawodnego i trwałego rozwiązania do magazynowania deszczówki.

Czytaj inne

zamknij
Wpisz poszukiwaną nazwę.

Koszyk

zamknij

Zaloguj się

zamknij

Scroll To Top