Siłą napędową Ekodren są wartości rodzinne…

– to filar naszej pozycji na rynku. Firma Ekodren powstała 20 lat temu. Założył ją senior rodu Paweł Gojżewski. Szczycimy się tym i jesteśmy dumni, że dzisiaj w naszym teamie pracują ze sobą już trzy pokolenia naszej rodziny – seniorzy, ich dzieci i wnuki.

Od dwóch dekad zgłębiamy temat przydomowych oczyszczalni ścieków.

Jesteśmy zarówno teoretykami, jak i praktykami. Wszystkie technologie testujemy i sprawdzamy osobiście w naszych lub zaprzyjaźnionych gospodarstwach i w laboratoriach naukowych oraz konsultujemy z najwybitniejszymi ekspertami oraz naukowcami w dziedzinie ścieków oraz ochrony środowiska. Organizujemy regionalne, ogólnopolskie oraz międzynarodowe konferencje oraz sympozja naukowe. Ta branża nie ma dla nas tajemnic. Jako jedyna firma w Polsce we współpracy z poligonowym ośrodkiem badawczym indywidualnych systemów oczyszczania ścieków Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Tyliczu, prowadzimy projekty badawcze wszystkich oferowanych przez nas systemów oczyszczania ścieków.

Sukces to wiele elementów

Nasze wartości to uczciwość i szacunek. Cenimy czas oraz pieniądze naszych Klientów, dlatego staramy się aby współpracując z naszą firmą czuli się usatysfakcjonowani, profesjonalnie obsłużeni i polecali nas swoim znajomym. Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodność wymagań, oczekiwań i możliwości.

Na każdym etapie inwestycji – podczas projektowania, montażu czy użytkowania systemu, do Państwa dyspozycji oddajemy osobistego Doradcę Technicznego, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące spraw technicznych, eksploatacji oraz konserwacji urządzeń. Usługi i produkty kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych jak i jednostek samorządowych – gmin, w całym kraju.

Naszym Klientom i odbiorcom zapewniamy gwarancję bezawaryjności, nawet w przypadku samodzielnego montażu. Oczywiście montażu zgodnego z zaleceniami i przeznaczeniem końcowym urządzenia. Jesteśmy jedynymi w Polsce przedstawicielami firm, które są niekwestionowanymi liderami w naszej branży.

Filary naszej pozycji

20 lat doświadczenia
w branży

 

Ponad 6000 instalacji
w całej Polsce

 

Urządzenia czołowych
producentów w Europie

 

Montaż i serwis na terenie
całej Polski

 

Ergonomiczne i ekonomiczne
rozwiązania.

 

Kompleksowa usługa
i doradztwo

 

 

Nasi dostawcy

Na sukces naszej firmy składają się więc nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość tematu, ale również know-how i doświadczenie naszych zagranicznych partnerów, producentów urządzeń i współpracowników.

 

August ir Ko

największy w krajach bałtyckich, oraz jeden z większych w Europie producent biologicznych oczyszczalni ścieków

BIOROCK S.à.r.l.

pierwszy i największy w Europie producent bezprądowych biologicznych oczyszczalni ścieków

 Otto Graf GmbH

jeden z największych w Europie producentów systemów oczyszczania ścieków oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej

 

ATB WATER GmbH

największy w Europie producent podzespołów do biologicznych oczyszczalni ścieków

APLAST d.o.0.

producent wysokiej jakości zbiorników biologicznych oczyszczalni ścieków

KLARO GmbH

jeden z największych w Europie producentów systemów biologicznych oczyszczani ścieków SBR

 

Zapraszamy do współpracy.