Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 3 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 5 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 482 182

PROMOCJE

 

Nasza firma zainstalowała w całym kraju ponad 4000 różnego rodzaju oczyszczalni ścieków, które działają bezawaryjnie, są ekologiczne i ekonomiczne. Daje nam to ogromne poczucie satysfakcji oraz pewność, że zarówno nasi fachowcy jak i produkty prezentują sobą najwyższą jakość. Świadczy tez o tym zadowolenie naszych Klientów.

 

Ekodren oczyszczalnie 01
Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Własna oczyszczalnia ścieków jest przede wszystkim wygodna, praktyczna i tania w eksploatacji - pozwala zapomnieć o konieczności systematycznego wywożenia ścieków i związanych z tym wydatkach. Nie wymaga absorbujących zabiegów konserwacyjnych. Jest ekologiczna - zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach poddane naturalnym procesom biologicznym rozkładają się w niej do postaci prostych związków mineralnych nieszkodliwych dla środowiska i niestanowiącychzagrożenia dla indywidualnych ujęć wody. Gdy jest właściwie dobrana i odpowiednio eksploatowana, opuszczająca ją ciecz może być bez obaw rozsączaniado gruntu lub odprowadzana do rzeki albo rowu melioracyjnego, bez narażania ich na skażenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenie, które będzie idealnie odpowiadało zapotrzebowaniom oraz warunkom każdego gospodarstwa domowego.

 

Ekodren oczyszczalnie 02
Zagospodarowanie wody deszczowej

Jako firma promująca ekologiczne rozwiązania zawsze gorąco namawiamy naszych Klientów do wykorzystywania w maksymalny sposób tego, co dała nam natura. Takim upominkiem jest właśnie deszczówka. Szkoda byłoby pozwolić wilgoci wsiąkać bezpowrotnie w glebę, zwłaszcza jeśli mamy możliwość jej zatrzymania i magazynowania. Przy wzroście deficytu wody czystej i jednoczesnym zwiększającym się zanieczyszczeniu środowiska, wykorzystanie wody deszczowej staje się wręcz obowiązkiem. Rosnące ceny wody pitnej i wchodząca w życie w kolejnych miastach opłata za odprowadzanie deszczówki do kanalizacji oraz aspekty ekologiczne wpływają na co raz większe zainteresowanie możliwościami wykorzystania wód opadowych i coraz większą pomysłowością na ich wykorzystanie. Ekodren proponuje Państwu rozwiązania, do których należą zbiorniki podziemne, zbiorniki ozdobne naziemne oraz filtry do wody deszczowej, niezbędne do jej filtrowania, zapobiegające powstawaniu zatorów oraz zamulaniu zbiornika i systemu rozsączającego.

 

Ekodren oczyszczalnie 03
Oczyszczalnie lokalne

W budownictwie większym niż jednorodzinne, nie sprawdzają się technologie i rozwiązania stosowane na małą skalę. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone urządzenia i systemy spełniające warunki oczyszczania tak zwanych ścieków bytowo-gospodarczych i zbliżonych do nich swoim składem ścieków przemysłowych, pochodzących z dużych obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych, t.j. obiektów mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Lokalne systemy oczyszczania ścieków to zdecydowanie niższy koszt inwestycji przypadający na jednego mieszkańca/użytkownika, aniżeli budowa nowego połączenia kanalizacyjnego (wraz z wieloma przepompowniami) z zazwyczaj odległą, wymagającej dodatkowej rozbudowy, komunalną oczyszczalnią ścieków.

 

Oferujemy rozwiązania dla:

  • przydomowe oczyszczalnie od 2 do 10 osób;
  • obszary wiejskie - 50-100 domów o skupionej zabudowie;
  • osiedla mieszkaniowe;
  • centra handlowe;
  • centra konferencyjne;
  • stacje benzynowe;
  • szkoły;
  • hotele i pensjonaty.
Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl