Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 2 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 3 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 080 860

PROMOCJE

Zbiorniki na deszczówkę naziemne ozdobne

Gromadzenie wody z deszczu opłaca się pod wieloma względami. Przede wszystkim oznacza spore oszczędności dla domowego gospodarstwa – deszczówką można podlewać kwiaty, sprzątać dom czy myć elewację.

Pojemny rezerwuar sprawdzi się w szczególności w okresie letnim, gdy przydomowe rośliny potrzebują częstego nawadniania. Urządzenie zamontowane na zewnątrz budynku umożliwia łatwy dostęp do pozbawionej chloru, świeżej wody z poziomu ogrodu, sadu czy działki. Nasza oferta obejmuje wytrzymałe oraz estetycznie wyglądające naziemne zbiorniki na deszczówkę, która spływa z przydomowych rynien.

Zasobnik wody w roli ogrodowej dekoracji

Ważna zaleta dostarczanych przez nas zbiorników to ich estetyczny wygląd, różny od tradycyjnych, blaszanych czy plastikowych beczek. Wśród propozycji odkryją Państwo modele imitujące tynk budynku, naturalny kamień, drewno czy rattan. W ofercie mamy także produkty przypominające przydomowe kolumny, jak również zasobniki o klasycznych, opływowych kształtach. Nasze pojemniki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – odcieniach szarości, beżu, ciemnej zieleni czy brązu. Dzięki temu zbiornik na deszczówkę doskonale wkomponuje się w otoczenie i wspólnie z ogrodowymi meblami, roślinnością czy elewacją stworzą ciekawą aranżację podwórka lub tarasu.

Wytrzymałe zbiorniki naziemne na deszczówkę - właściwości

Wybrane przez nas modele wykonano z tworzyw odpornych na korozję czy odkształcenia. Przeznaczone są do użytku na zewnątrz, dlatego wyróżniają się wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie słoneczne. Nasz asortyment obejmuje pojemniki o różnorodnej pojemności – nawet do 550 L. Pomimo tego, że zbiorniki mogą pomieścić naprawdę dużą ilość deszczówki, ich forma pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, w przeciwieństwie do tradycyjnych beczek. Smukły kształt przywodzi na myśl raczej ogrodową ozdobę niż funkcjonalny przyrząd do gromadzenia wody.

W jaki sposób działa zbiornik naziemny?

System działania proponowanych przez nas rozwiązań jest niezwykle prosty oraz ekonomiczny. Rezerwuar gromadzi wodę bezpośrednio z rur spustowych odprowadzających ją z rynien otaczających budynek. Co ważne, do sprawnego funkcjonowania nie potrzeba podłączania zbiornika do źródła prądu. Pojemnik okazuje się też łatwy w montażu - do skutecznego przymocowania wystarczy kawałek wolnej przestrzeni przy jednej ze ścian oraz zestaw dołączonych do zestawu akcesoriów. W komplecie z naszymi zbiornikami naziemnymi na deszczówkę otrzymują Państwo ułatwienia, takie jak:

  • estetycznie prezentujący się kranik zrobiony z nowoczesnych tworzyw sztucznych,
  • zawory umożliwiające podłączenie systemu nawadniającego bezpośrednio do zbiornika,
  • wytrzymałe połączenia gwintowe dla szczelnego przepływu wody z rynien,
  • wkręty do solidnego przymocowania kontenera do ściany.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i składania zamówień na eleganckie, naziemne zbiorniki na deszczówkę.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl