Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 1 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 4 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 482 182

PROMOCJE

Polska należy do krajów szczególnie narażonych na suszę. Od wielu lat można zaobserwować kurczące się zasoby wodne. W związku z tym coraz większą popularność zyskują zbiorniki na wodę opadową. Zamontowanie już jednego systemu (wraz z przewodami, pompami i filtrami) znacząco poprawia zagospodarowanie życiodajnego płynu.

Zalety gromadzenia deszczówki

Woda opadowa najczęściej trafia do cieków wodnych lub kanalizacji. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć dla niej praktyczne zastosowanie. Gromadzenie deszczówki, wbrew obiegowej opinii, niesie ze sobą wiele korzyści. Bardzo widoczną zaletą jest obniżenie rachunków za bieżącą wodę w gospodarstwie domowym. Wynika to z możliwości przeznaczenia zebranych zasobów do wielu prac w tym między innymi:

  • mycia podłóg,
  • czyszczenia samochodów,
  • prania,
  • podlewania roślin,

a nawet spłukiwania toalety. Woda deszczowa nie zawiera magnezu oraz wapnia, więc stanowi znacznie zdrowszą alternatywę dla ogrodowych roślin. Wyróżnia się też miękkością, co ma znaczenie przy praniu i myciu – nie pozostawia kamienia w pralkach czy też smug na szybach. Gromadzenie deszczówki celem użycia jej do codziennych czynności to bardzo rozsądne oraz praktyczne rozwiązanie. Szacuje się, że ten sposób pozwala zmniejszyć zużycie wody z wodociągu o ok. 50%!

Zbiorniki na wodę opadową bezkonkurencyjnej jakości

Jesteśmy dystrybutorem oferującym wyjątkowo wytrzymałe produkty. Stosujemy wzmocnione konstrukcje (m.in. dodatkowe ożebrowanie), które wykazują wysoką odporność na szkodliwe działanie wód gruntowych oraz obciążenia wynikające z ruchu pojazdów. Dzięki temu gromadzenie deszczówki to całkowicie bezpieczny proces, a sam system potrafi przetrwać nawet kryzysowe sytuacje. Zbiorniki posiadają specjalne uszczelki zabezpieczające przed przedostaniem się zanieczyszczeń do środka. Zebrana woda nadaje się więc do wykorzystania przy wielu domowych pracach. Na nasz asortyment dajemy kilkunastoletnią gwarancję. Z przyjemnością podejmiemy się też montażu zbiorników na wodę opadową. Zachęcamy do kontaktu.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl