Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 4 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 3 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 482 182

PROMOCJE

 

Separatory tłuszczu z oferty firmy Ekodren

Tłuszcze obecne w systemach kanalizacyjnych negatywnie wpływają na efektywność działania oczyszczalni ścieków oraz mogą przyczyniać się do powstania licznych problemów związanych z ich codzienną eksploatacją. Tłuszcz nierozpuszczalny lub rozpuszczalny w wodzie tylko w nieznacznym stopniu zbiera się w cieczy w formie kleistych, gęstych grud, których rozkład jest mocno utrudniony.

Proponowane przez naszą firmę separatory tłuszczu pozwalają oddzielić wspomnianą zawiesinę od pozostałej struktury ścieków sanitarnych, bazując na procesie flotacji, czyli grawitacyjnemu rozdzielaniu cząsteczek od cięższej od nich cieczy.

Separator tłuszczów – budowa

Separatory tłuszczu oferowane przez Ekodren posiadają wyjątkowo solidny korpus, wykonany z trwałych materiałów oraz zaprojektowany tak, aby zapewniać najwyższy poziom szczelności. Na kanałach wylotowym oraz wlotowym znajdują się odpowiedzialne za zachowanie optymalnego przepływu deflektory. Dzięki umieszczeniu łatwych w obsłudze włazów na pokrywie urządzenia, dostęp do jego wnętrza w celach eksploatacyjnych jest bardzo łatwy. Włazy te każdorazowo dobiera się do specyfiki obszaru roboczego, w którym ma zostać zainstalowany określony model separatora tłuszczu. W przypadku usytuowania pod powierzchnią parkingu, drogi czy innego rodzaju terenu najezdnego, należy zastosować specjalne elementy ciężkiego typu.

Kanały wlotowy oraz wylotowy mieszczą się na osi osadnika, a do ich podłączenia wykorzystujemy wyłącznie wysokoszczelne przejścia. Dodatkowo w przypadku separatorów tłuszczu, podobnie jak w ramach wielu pozostałych produktów z naszej oferty, istnieje opcja customizacji, w związku z czym umożliwiamy podłączenie do separatora wielu wlotów czy też zmodyfikowanie kierunku wlotu-wylotu.

Do dyspozycji klientów chcących zwiększyć stopień bezpieczeństwa ekologicznego oraz zredukować koszty wynikające z eksploatacji urządzenia do dyspozycji oddajemy również możliwość wyposażenia go w dedykowany system alarmowy, informujący o przekroczeniu określonego poziomu tłuszczu oraz osadu.

Pozostałe zalety separatorów tłuszczu proponowanych przez Ekodren

Z niewymienionych jeszcze atutów, którymi odznaczają się separatory tłuszczów z naszej oferty, wspomnieć należy również o:

  • relatywnie prostej, a dzięki temu również łatwej w konserwacji budowie,
  • wzmocnionej ochronie przed oddziaływaniem uwarunkowań atmosferycznych oraz innych czynników zewnętrznych,
  • łatwym i szybkim montażu,
  • oszczędności przestrzeni wynikającej z możliwości połączenia w jednym korpusie osadnika i separatora.

Do prawidłowego działania separatora tłuszczów należy przeprowadzać regularne kontrole urządzania, a także jego cykliczne czyszczenie. Częstotliwość odbywania tych czynności zależy od specyfiki oraz ilości dopływających ścieków, jednak w większości przypadków zaleca się je wykonywać w odstępie około dwóch tygodni. Niewątpliwym ułatwieniem podczas zadań tego rodzaju i kolejną zaletą proponowanych przez nas urządzeń jest zatem budowa oferowanych przez nas separatorów tłuszczów, umożliwiająca przeprowadzenie kontroli oraz czyszczenia zbiorników z poziomu gruntu, bez konieczności schodzenia do ich wnętrza.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl