Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 2 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 5 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 080 860

PROMOCJE

Ekodren oferuje Państwu nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie, jakim jest przydomowa oczyszczalnia ścieków tunelowa. Systemy sanitarne oparte o tego rodzaju urządzenia dzięki swojej wydajności oraz łatwej obsłudze są coraz chętniej wybierane w przypadku domów letniskowych i innych budynków mieszkalnych bez dostępu do zbiorczej sieci kanalizacji sanitarnej.

Osadniki wyposażone w tunele drenarskie stanowią komfortową alternatywę dla tradycyjnego szamba. Jednocześnie, pod warunkiem prawidłowej instalacji i odpowiedniej konserwacji, zapewniają wiele lat bezawaryjnego użytkowania w gospodarstwie domowym.

Zasada działania przydomowej tunelowej oczyszczalni ścieków

Podstawą skuteczności działania przydomowych oczyszczalni ścieków są procesy biochemicznego rozkładu zanieczyszczeń zachodzące wewnątrz specjalnego zbiornika zwanego osadnikiem gnilnym. Odpowiednio dobrany i właściwie wykonany osadnik pozwala usunąć znaczną ilość zanieczyszczeń biologicznych oraz zawiesin już na pierwszym etapie fermentacji beztlenowej, poprzedzonej tzw. odczyszczeniem, czyli separacją substancji nierozpuszczalnych w wodzie. Podczyszczone ścieki przepływają następnie przez filtr do tunelu drenującego, gdzie dochodzi do ich dalszego oczyszczania z wykorzystaniem procesów tlenowych. Kluczowa na tym etapie jest aktywność bakterii, odżywiających się ściekami.

Każda oferowana przez nas oczyszczalnia przydomowa tunelowa zalicza się do grupy nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska naturalnego rozwiązań, które wymiernie podnoszą komfort korzystania z kanalizacji w gospodarstwie domowym. Dostarczane przez Ekodren rozwiązania charakteryzuje bogata gama zalet i korzyści, z których najważniejsze to m.in.:

  • wygoda i niezawodność, - bezobsługowy charakter oczyszczalni tunelowej,
  • niska waga konstrukcji pozwalająca na jej swobodny transport i montaż,
  • osadnik oraz tunele drenujące o wzmocnionej konstrukcji,
  • brak konieczności wykonywania dodatkowej termoizolacji osadnika,
  • możliwość instalacji w każdych warunkach klimatycznych.

Poza regularnym uzupełnianiem bakterii, czyszczeniem filtra (2 razy w roku) oraz wywozem osadu nasze przydomowe oczyszczalnie tunelowe nie wymagają żadnych dodatkowych czynności kontrolno-obsługowych. Jednocześnie koszty eksploatacji takiego systemu będą znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnego szamba przy domu.

Oferta tuneli drenarskich

Jako producent ekologicznych rozwiązań sanitarnych proponujemy Państwu wydajny system rozsączający, jakim jest przydomowa oczyszczalnia ścieków tunelowa Graf TG 4 przeznaczona dla rodziny liczącej do 4 osób. Wzmocniony osadnik o dobowej przepustowości 600 l zapewnia maksymalną odporność na obciążenia mechaniczne oraz działanie wód gruntowych. Alternatywnym rozwiązaniem jest oczyszczalnia przydomowa tunelowa Gamma TG 4 z dwuskładnikowym osadnikiem gnilnym oraz filtrem zabezpieczającym tunel drenarski przed zamuleniem.

Jeśli zastanawiają się Państwo, który model oczyszczalni tunelowej wybrać, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji, służąc naszą wiedzą oraz profesjonalnym doradztwem.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl