Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 4 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 4 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 482 182

PROMOCJE

Nowoczesne oczyszczalnie drenażowe tego typu oczyszczają ścieki bytowo-gospodarcze w systemie trzystopniowym. Pierwszy etap polega na wstępnym, mechanicznym oczyszczaniu w osadniku gnilnym podczas opadania cięższych od cieczy cząstek na dno zbiornika i separacji lekkich cząstek na powierzchnię.

Drugi stopień to beztlenowe, biologiczne oczyszczanie ścieków podczas fermentacji beztlenowej osadów. Filtr zamontowany przy wylocie ścieków z osadnika klaruje ścieki, a specjalny kosz filtracyjny powstrzymuje zawiesiny przed przedostaniem się do dalszych części oczyszczalni. Trzeci etap to tlenowe, biologiczne oczyszczanie ścieków na elementach filtracyjnych. Warto dodać, że filtr na wylocie dodatkowo zabezpiecza pozostałe urządzenia całej konstrukcji przed zamuleniem.

 Zalety przydomowych oczyszczalni drenażowych

  • Przydomową oczyszczalnię drenażową można zamontować samodzielnie, według instrukcji, nie tracąc przy tym gwarancji.
  • Oczyszczalnia drenażowa charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i wagą osadnika gnilnego.
  • Produkty są energooszczędne - działają bez zużycia energii elektrycznej. Koszty ich eksploatacji oraz prac serwisowych są bardzo niskie.
  • Drenażowa oczyszczalnia ścieków charakteryzuje się łatwą, nieskomplikowaną obsługą. Osad z osadnika gnilnego wymaga usunięcia raz w roku, a filtr - przepłukania raz na pół roku.

Oczyszczalnie przydomowe drenażowe - o czym należy pamiętać przed ich instalacją?

Przed rozpoczęciem montażu produktu trzeba wykonać dokładną analizę warunków gruntowo - wodnych na danym terenie. Osadnik gnilny należy umieścić jak najbliżej domu, w odległości minimum 3 m od drzew i dróg komunikacyjnych. Warto pamiętać również o tym, że urządzenie powinno zostać dobrane w zależności od liczby domowników.

Dlaczego warto kupić oczyszczalnie drenażowe ścieków z oferty naszej firmy?

  • Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Wszystkie technologie wykorzystywane w naszych oczyszczalniach były testowane i sprawdzane w gospodarstwach oraz laboratoriach naukowych, a także konsultowane z wybitnymi naukowcami, zajmującymi się ochroną środowiska.  Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci, którzy chętnie doradzą optymalny model produktu dopasowany do potrzeb konkretnego gospodarstwa domowego. Na każdym etapie projektu (analiza potrzeb, wstępne ustalenia, montaż, późniejsze użytkowanie systemu) klienci mają do dyspozycji dedykowanego doradcę technicznego.

  • Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich komponentów użytych do wyrobu oczyszczalni i zapewniamy konkurencyjne ceny. - Branża oczyszczalni ścieków nie ma dla nas tajemnic. Przedstawiciele Ekodren dbają o posiadanie aktualnej wiedzy, biorąc udział w licznych konferencjach.

  • Cały asortyment posiada certyfikaty CE, nadane przez uznane laboratoria notyfikowane. - Drenażowe oczyszczalnie ścieków z naszej oferty są ekologiczne, zgodne z normą PN EN 12566-1. Warto dodać, że jeśli interesują Państwa niestandardowe projekty - bardzo prosimy o kontakt i podanie szczegółów. Nasze doświadczenie umożliwia realizację nietypowych zamówień.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl