Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 5 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 1 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 609 176 170

PROMOCJE
firma

Siłą napędową Ekodren są wartości rodzinne...

 

- to filar naszej pozycji na rynku. Firma Ekodren powstała 20 lat temu. Założył ją senior rodu Paweł Gojżewski. Szczycimy się tym i jesteśmy dumni, że dzisiaj w naszym teamie pracują ze sobą już trzy pokolenia naszej rodziny - seniorzy, ich dzieci i wnuki.

 

Od dwóch dekad zgłębiamy temat przydomowych oczyszczalni ścieków.

Jesteśmy zarówno teoretykami, jak i praktykami. Wszystkie technologie testujemy i sprawdzamy osobiście w naszych lub zaprzyjaźnionych gospodarstwach i w laboratoriach naukowych oraz konsultujemy z najwybitniejszymi ekspertami oraz naukowcami w dziedzinie ścieków oraz ochrony środowiska. Organizujemy regionalne, ogólnopolskie oraz międzynarodowe konferencje oraz sympozja naukowe. Ta branża nie ma dla nas tajemnic. Jako jedyna firma w Polsce we współpracy z poligonowym ośrodkiem badawczym indywidualnych systemów oczyszczania ścieków Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Tyliczu, prowadzimy projekty badawcze wszystkich oferowanych przez nas systemów oczyszczania ścieków.

  

Sukces to wiele elementów

 

Nasze wartości to uczciwość i szacunek. Cenimy czas oraz pieniądze naszych Klientów, dlatego staramy się aby współpracując z naszą firmą czuli się usatysfakcjonowani, profesjonalnie obsłużeni i polecali nas swoim znajomym. Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodność wymagań, oczekiwań i możliwości.

Na każdym etapie inwestycji - podczas projektowania, montażu czy użytkowania systemu, do Państwa dyspozycji oddajemy osobistego Doradcę Technicznego, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące spraw technicznych, eksploatacji oraz konserwacji urządzeń. Usługi i produkty kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych jak i jednostek samorządowych - gmin, w całym kraju.

Naszym Klientom i odbiorcom zapewniamy gwarancję bezawaryjności, nawet w przypadku samodzielnego montażu. Oczywiście montażu zgodnego z zaleceniami i przeznaczeniem końcowym urządzenia. Jesteśmy jedynymi w Polsce przedstawicielami firm, które są niekwestionowanymi liderami w naszej branży.

 

Filary naszej pozycji

20 lat doświadczenia
w branży

Ponad 4000 instalacji
w całej Polsce

Know How producentów
światowych marek

Możliwość customizacji
naszych produktów

Ergonomiczne i ekonomiczne
rozwiązania.

Kompleksowa usługa
i doradztwo

 

 

Czym się kierujemy, nasze wartości

 

Ciągły rozwój

 

Zespół

 

Współpraca

 

 

Nasi dostawcy

 

Na sukces naszej firmy składają się więc nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość tematu, ale również know-how i doświadczenie naszych zagranicznych partnerów, producentów urządzeń i współpracowników.

 

August ir Ko

największy w krajach bałtyckich producent biologicznych oczyszczalni ścieków

BIOROCK S.à.r.l.

pierwszy i największy w Europie producent bezprądowych biologicznych oczyszczalni ścieków

 Otto Graf GmbH

jeden z największych w Europie producentów systemów oczyszczania ścieków oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl