Interesuje Cię darmowa wycena?
Zadzwoń 608 080 860 lub

Wybierz dogodny czas rozmowy
i zostaw swój numer - oddzwonimy.

*
Przepisz znaki CAPTCHA

Jesteś już 1 osoba, która zamówiła rozmowę telefoniczną

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Interesuje Cię darmowa wycena?

Napisz do nas

*
*
*
Przepisz znaki
CAPTCHA
* pola obowiązkowe

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest EKODREN - Naturalne Systemy Oczyszczania. Dane będą przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora. Więcej szczegółów.

Jesteś już 1 osoba, która zostawiła dziś wiadomość.

Zadzwoń
Napisz
Sklep internetowy

Zadzwoń 608 080 860

PROMOCJE

 

 

Bio7 Entretien (MICRO-STATIONS)

Biopreparat w saszetkach został stworzony specjalnie dla przydomowych oczyszczalni z napowietrzaniem. Wyselekcjonowane substancje oraz bakterie wspomagają każdy z etapów oczyszczania (sedymentacja, napowietrzanie, oczyszczanie właściwe). Mieszanka działa od razu po zaaplikowaniu, a przy poprawnej eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków, stosowanie preparatu pomaga zmniejszyć częstotliwość wywozu osadów, niweluje przykre zapachy oraz zapobiega kolmatacji odbiornika ścieków oczyszczonych.

 

Microstations Bio7 Entretien

Sposób użycia

Raz w miesiącu wsypać do WC i spłukać zawartość jednej saszetki preparatu (dawka). Przyjmuje się jedną dawkę na 4 stałych użytkowników oczyszczalni. W przypadku większej liczby użytkowników należy proporcjonalnie zwiększyć dawkę lub częstotliwość stosowania biopreparatu (dotyczy również stosowania antybiotyków lub nadmiernego użycia środków chemicznych).

Opakowanie 480g (zawiera 6 saszetek wystarczających na 6 miesięcy eksploatacji).

Cena 63,00 zł (netto)

Idź do sklepu

 

Bio7 Choc (MICRO-STATIONS)

Biopreparat w kapsułkach zawierający mieszankę wyselekcjonowanych naturalnych szczepów bakterii, drożdży i enzymów wspomaganych witaminami. Gwarantuje wyjątkowo szybki wzrost flory bakteryjnej. Preparat stosuje się w nowo uruchamianych przydomowych oczyszczalniach ścieków z napowietrzaniem, po wypompowaniu osadu oraz po zniszczeniu/zaniku flory bakteryjnej.

 

Microstations Bio7 Entretien

Sposób użycia

Dawka preparatu to 1 podziałka granulatu + 1 kapsułka czerwona + 1 kapsułka biała. Przyjmuje się jedną dawkę na 4 stałych użytkowników oczyszczalni. W przypadku większej liczby użytkowników dawkę należy proporcjonalnie zwiększyć. Krok 1. Wsypać do WC i spłukać dawkę biopreparatu. Krok 2. Po 8 dniach zastosować kolejna dawkę biopreparatu. Krok 3. Po kolejnych 8 dniach rozpocząć regularne dawkowanie wybranego preparatu eksploatacyjnego Microstations Bio7 Entretien.

Opakowanie 375g (zawiera 5 dawek preparatu).

Cena 66,00 zł (netto)

 

 

 

Biopreparaty do osadników gnilnych i przydomowych oczyszczalni ścieków bez napowietrzania

 

 

Bio7 osadniki (ECOGENE)

BIO7 Entretien to biopreparat do regularnego stosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych naturalnych szczepów bakterii, drożdży oraz enzymów przyspieszających neutralizację i rozkład ścieków. Regularne stosowanie preparatu neutralizuje zapach, zapobiega i usuwa niedrożności w systemach drenażowych.

 

Bio7 Entretien bioaktywator

Sposób użycia

Raz w miesiącu wsypać do WC i spłukać zawartość jednej saszetki preparatu (dawka). Przyjmuje się jedną dawkę na 4 stałych użytkowników oczyszczalni lub dla osadnika o pojemności do 2000 litrów. W przypadku większej liczby użytkowników należy proporcjonalnie zwiększyć dawkę lub częstotliwość stosowania biopreparatu (dotyczy również stosowania antybiotyków lub nadmiernego użycia środków chemicznych).

Opakowanie 480g

Cena 52,50 zł (netto) 

 

 

Bio7 CHOC osadniki (ECOGENE)

Stosowany w nowo uruchamianych osadnikach, po jego opróżnieniu, a także w przypadku zniszczenia flory bakteryjnej. Preparat gwarantuje wyjątkowo szybki wzrost flory bakteryjnej, dzięki swojej wysoce skoncentrowanej, unikalnej recepturze.

 

Bio7 Choc bioaktywator

Sposób użycia

Preparat dawkuje się bezpośrednio do zlewu lub WC i zalewa wodą.Dawka preparatu to 1 podziałka granulatu + 1 kapsułka. Przyjmuje się jedną dawkę na 4 stałych mieszkańców (w przypadku większej liczby mieszkańców należy proporcjonalnie zwiększyć dawkę preparatu). Krok 1. Wsypać do WC i spłukać dawkę biopreparatu. Krok 2. Po 8 dniach zastosować kolejna dawkę biopreparatu. Krok 3. Po kolejnych 8 dniach rozpocząć regularne dawkowanie preparatu eksploatacyjnego.

Opakowanie 375g (zawiera 5 porcji granulatu + 5 kapsułek).

Cena 61,50 zł (netto)

 

Bakterie do przydomowej oczyszczalni - podstawa dla wydajnej pracy instalacji

Aby umożliwić rozkład ścieków w przydomowych oczyszczalniach, muszą być w nich zawarte odpowiednie mikroorganizmy. Od ich liczebności oraz proporcji pomiędzy poszczególnymi gatunkami zależy wydajność całej instalacji. Bioaktywatory to specjalne preparaty, które umożliwiają zaaplikowanie optymalnej dawki bakterii przed dokonaniem rozruchu oczyszczalni. Zanim ten moment nastąpi, należy wprowadzić je do komory napowietrzania i wnętrza konkretnych urządzeń sanitarnych, gdzie mikroorganizmy te mogą się dalej rozwijać, bazując na regularnie dopływających ściekach.

Biopreparat do oczyszczalni można wykorzystywać także w drenażowych oczyszczalniach, w celu wsparcia procesu rozkładu zanieczyszczeń w osadnikach gnilnych. Dzięki temu ścieki mniej się spienią, a wewnątrz jego struktury zmniejszy się kożuch czy ilość osadu. Dodatkowo warto go stosować we wszystkich instalacjach wyposażonych w studnie chłonne, żwirowe złoża oraz tunele, skrzynki i drenaże rozsączające. W przypadku tego rodzaju odbiorników pościekowej wody ryzyko powstania zatoru jest stosunkowo duże.

Bioaktywatory doskonale sprawdzą się również podczas rozmaitych awaryjnych sytuacji, tj. m.in. przy:

  • zatrzymaniu pracy oczyszczalni, wynikającej np. z przerwy w dostępie do energii elektrycznej,
  • popełnieniu ewentualnego błędu związanego z eksploatacją instalacji, takiego jak np. niewyczyszczenie separatora tłuszczu, zaaplikowanie zbyt dużej ilości oleju czy niewybranie z osadnika gnilnego gromadzącego się w jego wnętrzu osadu,
  • częstym i intensywnym stosowaniu rozmaitych antybiotyków czy preparatów chemicznych (ze szczególnym uwzględnieniem środków służących do dezynfekcji), które zaburzają naturalne możliwości rozwoju bakterii w oczyszczalniach ścieków,
  • tymczasowo zwiększonej liczbie użytkowników instalacji - czynnik ten ma szczególne znaczenie w oczyszczalniach z niskoobciążonym osadem czynnym, które są mocno wrażliwe na gwałtowne wzrosty liczby ścieków.

MicroCat - Profesjonalne biopreparaty do oczyszczalni przydomowych w ofercie firmy Ekodren

Bakterie do przydomowych oczyszczalni ścieków oraz szamb w postaci biopreparatów proponowanych przez naszą firmę pozwalają wyeliminować nieprzyjemne zapachy i zredukować do skrajnego minimum liczbę problemów mogących pojawiać się podczas obsługi urządzeń tego rodzaju.

Nasz asortyment uwzględnia m.in. bakterie do oczyszczalni przydomowych oraz biopreparaty wykorzystywane w przepompowniach ścieków, szambach, kompostownikach, przenośnych toaletach, stawach, a także wodnych oczkach. Dzięki ich zastosowaniu z łatwością można pozbyć się odchodów, resztek roślinnych, tłuszczu, papieru czy innych złogów, które nie uległy naturalnej biodegradacji. Za pośrednictwem starannie dobranej receptury odbudowują i skutecznie chronią florę bakteryjną odpowiedzialną za efektywność pracy oczyszczalni.

Wybierając bakterie do oczyszczalni ścieków, które znajdą się w naszej ofercie, sięgasz wyłącznie po rozwiązania proponowane przez sprawdzone i cieszące się najwyższą światową reputacją marki, takie jak MicroCat czy Bio7.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami z asortymentu, a w razie pytań lub problemów związanych z tym jakie bakterie do oczyszczalni wybrać, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Copyright © 2019 EKODREN - Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Projekt strony: tomaszwronski.pl